Olej na plátně, 82x65 cm. Signováno vlevo dole Řepka 89. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1924
Malíř, pedagog. Studoval na AVU malbu u M. Holého a K. Součka. Pedagogicky působil na Lidové škole umění v Praze. Věnoval se volné malířské tvorbě a restaurátorské práci.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 900 Kč.