Jan Šafránek, Josef Vaic, Jiří Bouda, Luděk Marold

307441. Konvolut 6 prací

popis: Různé techniky, od 16x12 do 39x27 cm. Signovány. 5x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 29.01.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč