Olej na plátně fixovaném na překližce, 39x46 cm. Signováno vpravo nahoře Jan Sázel. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1898-1968
Narodil se v Kojetíně. Soukromě studoval u prof. Engelmüllera, poté AVU u prof. Obrovského. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, kde náměty čerpal v rodném kraji, portréty a zátiší.