Jan Sázel - Zátiší s porcelánem

Olej na plátně fixovaném na překližce, 39x46 cm. Signováno vpravo nahoře Jan Sázel. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1898-1968
Narodil se v Kojetíně. Soukromě studoval u prof. Engelmüllera, poté AVU u prof. Obrovského. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, kde náměty čerpal v rodném kraji, portréty a zátiší.

Jan Sázel
48606. Zátiší s porcelánem
Dražba ukončena:27.08.2020 19:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč