Jan Slavíček - Pražské střechy

Litografie, 32x44 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jan Slavíček. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1900 - 1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 480 000 Kč

153455. Pražské střechy
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč