Jan Spáčil - Žeranovský - Na Karlově mostě

Olej na kartonu. 51x67 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil-Žeranovský Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

303273. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:20.01.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč