Jan Spáčil - Žeranovský - Pohled na Hradčany

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil - Žeranovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

306499. Pohled na Hradčany
Dražba ukončena:02.11.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč