Jan Spáčil - Žeranovský - Staroměstské náměstí

Olej na kartonu. 51x61 cm. Signováno vpravo dole Jan Spáčil-Žeranovský. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1892 - 1982

303238. Staroměstské náměstí
Dražba ukončena:18.01.2020 21:02:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč