Jan Štundl - Hrad Lemberk, Liberecko

Olej na plátně, 50x70 cm. Signován vpravo dole Štundl. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

27460. Hrad Lemberk, Liberecko
Dražba ukončena:31.01.2019 21:25:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč