Jan Štursa.

304917. Podzimní krajina

popis: Olej na plátně, 60x101 cm. Signováno vlevo dole Jan Štursa. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 23.05.2020 20:00:28 85
500 Kč 22.05.2020 16:35:42 1526