Olej na plátně fixovaném na kartonu, 34x45 cm. Signováno vlevo dole Jan Štursa. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1880, Nové Město na Moravě - 1925, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.