Jan Wolf

25432. Na horním konci (U Jedlové)

popis: Olej na sololitu, 50x80 cm. Signováno dole uprostřed Jan Wolf. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:43:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 19.11.2018 13:17:38 4151