Jan Wolf - Vánek ze zahrad

Olej na lepence, 34x33 cm. Signováno vpravo dole Jan Wolf 1982. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1941 – 2016
Malíř, pedagog. Studoval na Pedagogickém institutu v Brně a na PedF UJEP v Brně výtvarný obor a učitelství výtvarné výchovy u F. Chmelaře, B. Laciny a V. Drápala. Ve volné tvorbě byl ovlivněn poetismem a kubismem, přešel k expresivní krajinomalbě a současně rozvíjel fantaskní a metafyzickou malbu. Kladl důraz na vztahy barev v obraze. Experimenty a instruktáže proměnil v r. 2000 v Artlab (periodický workshop). Byl členem různých uměleckých uskupení v Brně, členem UVU ČR. Jeho práce jsou zastoupeny v MG Brno, v Muzeu města Brna a jinde.

35384. Vánek ze zahrad
Dražba ukončena:26.09.2019 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 07.09.2019 21:12:53 4966