Olej na plátně, 62x90 cm. Signováno vlevo dole J. Želibský. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
Nejdelší strana: 111 cm
o autorovi: 1907 - 1997 Slovenský malíř.