Jana Boudová

21720. Rozkvetlé růže

popis: Litografie, 17x12 cm. Signováno vpravo dole Jana Boudová 1986. Pasparta, sklo.

dražba ukončena: 19.09.2018 18:47:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 01.09.2018 11:48:07 3763