Jana Boudová - Rozkvetlé růže

Litografie, 17x12 cm. Signováno vpravo dole Jana Boudová 1986. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1931 – 2001
Grafička, ilustrátorka. Studovala UMPRUM u K. Svolinského. Zprvu ilustrovala převážně knihy pro děti. Jejími technikami byly dřevořez, suchá jehla a také barevná litografie.

Jana Boudová
21720. Rozkvetlé růže
Dražba ukončena:19.09.2018 18:47:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 01.09.2018 11:48:07 3763