Jana s Láskou

39755. Sestry

popis: Akryl na překližce, malováno včetně rámu. 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jana s Láskou. Rámováno.

pozn.: Vzadu přípis od autorky s věnováním.

zbývá: 3 dnů, 10 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 02.01.2020 21:57:56 1217