Jana s Láskou

39755. Sestry

popis: Akryl na překližce, malováno včetně rámu. 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jana s Láskou. Rámováno.

pozn.: Vzadu přípis od autorky s věnováním.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

dražba ukončena: 29.01.2020 19:10:05

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč