Akryl na překližce, malováno včetně rámu. 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jana s Láskou. Rámováno.
Pozn.: Vzadu přípis od autorky s věnováním.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč