Jano Köhler - Cyril a Metoděj

Litografie, 77x59 cm. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1873 – 1941

24487. Cyril a Metoděj
Dražba ukončena:15.11.2018 18:54:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč