Jano Köhler - Cyril a Metoděj

Litografie, 77x59 cm. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1873 – 1941

26644. Cyril a Metoděj
Dražba ukončena:17.01.2019 19:50:02
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč