Jano Köhler - Cyril a Metoděj

Litografie, 77x59 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1873 – 1941

40456. Cyril a Metoděj
Dražba ukončena:12.02.2020 19:25:47
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 500 Kč