Jano Köhler

45870. Cyril a Metoděj

popis: Litografie, 77x60 cm, signováno vpravo dole Jano Köhler, volný list.

zbývá: 9 dnů, 20 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:10:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 20.05.2020 16:37:57 4302