Jano Köhler - Cyril a Metoděj

Litografie, 77x59 cm. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1873 – 1941

61440. Cyril a Metoděj
Dražba ukončena:15.07.2021 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč