Jano Köhler - Pravoslavný kněz

Olej na plátně fixováném na kartonu, 33x22 cm. Signováno vlevo dole J. Koehler 1901 Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1873 – 1941

77573. Pravoslavný kněz
Dražba ukončena:26.05.2022 20:10:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč