János Kmetty - Malíř za městem

Akvarel, 25x33 cm. Signováno vlevo dole Kmetty János. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

János Kmetty
101417. Malíř za městem
Dražba ukončena:27.09.2023 21:54:30
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč limit (27.09.2023 8:27:59) 6165