Japonsko 1. pol. 20. stol. - Mocca servis 6-ti osobní

Porcelán.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Japonsko 1. pol. 20. stol.
27742. Mocca servis 6-ti osobní
Dražba ukončena:13.02.2019 19:06:21
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč