MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Japonsko 1. pol. 20. stol.
27742. Mocca servis 6-ti osobní
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
600 Kč
vydraženo za:
3 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 600 Kč
633
3 500 Kč
limit (13.02.2019 19:01:14)
2704
3 500 Kč
633
3 400 Kč
limit (13.02.2019 19:00:09)
2704
3 300 Kč
633
3 200 Kč
4822
3 100 Kč
limit (13.02.2019 18:22:39)
2346
3 000 Kč
4822
2 900 Kč
limit (13.02.2019 18:22:32)
2346
2 800 Kč
4822
2 700 Kč
limit (13.02.2019 18:22:25)
2346
2 600 Kč
4822
2 500 Kč
limit (13.02.2019 18:22:18)
2346
2 400 Kč
4822
2 300 Kč
limit (13.02.2019 16:51:09)
2346
2 200 Kč
633
2 100 Kč
limit (13.02.2019 16:15:01)
2346
2 000 Kč
633
1 900 Kč
limit (13.02.2019 16:14:58)
2346
1 800 Kč
633
1 700 Kč
limit (13.02.2019 16:14:40)
2346
1 600 Kč
633
1 500 Kč
limit (13.02.2019 16:14:32)
2346
1 400 Kč
633
1 300 Kč
limit (13.02.2019 14:22:05)
2346
1 200 Kč
2609
1 100 Kč
limit (13.02.2019 13:32:16)
2346
1 000 Kč
633
900 Kč
3724
800 Kč
4822
700 Kč
831
600 Kč
238