Japonsko - Konvolut 4 grafických listů

Dřevořezy, 10x7 cm. Všechny signovány nečitelně. Všechny dřevořezy adjustovány na jednom papíře. Rám, sklo.

Pozn. Rám i papír mírně poškozeny. Vzadu přípis Hirošige.

Japonsko
61238. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:14.07.2021 20:22:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč