japonský malíř 2. pol. 20. stol. - Opeřenec

Barevný dřevoryt, 25x23 cm, signováno vlevo dole, rám, pasparta, zaskleno.

japonský malíř 2. pol. 20. stol.
5453. Opeřenec
Dražba ukončena:28.09.2016 22:05:20
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:3 500 Kč