Jára Pik - Šeřík

Olej na kartonu, 70x30 cm. Signováno vpravo dole J. Pik. Rámováno.

o autorovi: 1899 – 1978
Akademický malíř. Věnoval se figurální tvorbě, krajinomalbě a ilustraci.

307876. Šeřík
Dražba ukončena:12.03.2021 20:15:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč