Tempera, 48x36 cm a 45x33 cm. Signovány Jindra. Volné listy.
Pozn.: Okraje mírně poškozeny.
o autorovi: 1895 - 1984
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.