Jaromír Jindra - Soubor 2 kreseb

Tempera, 48x36 cm a 45x33 cm. Signovány Jindra. Volné listy.

Pozn.: Okraje mírně poškozeny.

o autorovi: 1895 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

Jaromír Jindra
44583. Soubor 2 kreseb
Dražba ukončena:14.05.2020 19:46:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (14.05.2020 19:31:53) 3762