signováno nečitelně

304234. Polní cesta

popis: Olej na sololitu, 42x62 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 31.03.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 30.03.2020 11:35:59 4450