Tužka, tuš, akvarel, od 5x5 cm po 23x41 cm.
Studie pracujícíh lidí: Nesignováno (Jaroslav Čermák).
Skákající chlapec: Signováno Q. Mánes.
Muž v historickém kostýmu: Signováno V. Brožík.
Odpočinek pod dubem a Řemeslník: Nesignováno.
Hlava muže: Nesignováno.
Krajina v Polabí: akvarel. Nesignováno.
Cesta se stromy: Nesignováno.
Studie rukou: Nesignováno.
Volné listy.
Pozn.: Něteré papíry poškozeny mírně, některé poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.