Jaroslav Dědina - Slunce za mrakem

Olej na sololitu, 66x81 cm, signováno vpravo dole Jaroslav Dědina 1945, rám.

1914, Praha
Šest let se učil u svého otce malíře Jana Dědiny. Poté se vzdělával soukromě v Paříži (prof. E. Dulac). Vystavoval především na našem území.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

4455. Slunce za mrakem
Dražba ukončena:30.03.2016 19:14:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč