Jaroslav Dědina - Na večer

Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Dědina 1944. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 – ?
Malíř, syn Jana Dědiny (1870 – 1955), secesního malíře, ilustrátora, kreslíře. Studoval nejprve u svého otce, poté pokračoval v Privat Institut E. Dulaca v Paříži. Samostatně vystavoval ve 40. létech minulého století.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

29666. Na večer
Dražba ukončena:27.03.2019 22:26:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč