Jaroslav Dědina - Pestrá kytice

Olej na kartonu, 53x43 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Dědina. Rámováno.

Stav: Rám v místě poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1914 – ?
Malíř, syn Jana Dědiny (1870 – 1955), secesního malíře, ilustrátora, kreslíře. Studoval nejprve u svého otce, poté pokračoval v Privat Institut E. Dulaca v Paříži. Samostatně vystavoval ve 40. létech minulého století.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

72536. Pestrá kytice
Dražba ukončena:30.01.2022 20:01:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč