Jaroslav Dědina - Podzim v krajině

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x72 cm. Signováno vpravo dole Jára Dědina 1939. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1914 – ?
Malíř, syn Jana Dědiny (1870 – 1955), secesního malíře, ilustrátora, kreslíře. Studoval nejprve u svého otce, poté pokračoval v Privat Institut E. Dulaca v Paříži. Samostatně vystavoval ve 40. létech minulého století.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

66360. Podzim v krajině
Dražba ukončena:26.09.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.09.2021 22:04:33 7513