Jaroslav Dědina - Pohádka

Olej na kartonu. 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jaroslav Dědina 1940. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Zezadu přípis.

o autorovi: 1914 – ?
Malíř, syn Jana Dědiny (1870 – 1955), secesního malíře, ilustrátora, kreslíře. Studoval nejprve u svého otce, poté pokračoval v Privat Institut E. Dulaca v Paříži. Samostatně vystavoval ve 40. létech minulého století.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč

303379. Pohádka
Dražba ukončena:27.01.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč