Jaroslav Grus

34350. U Labe

popis: Litografie, 38x53 cm, signováno vpravo dole J. Grus 41, volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1891 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340.000 Kč.

dražba ukončena: 18.09.2019 19:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo