Jaroslav Holeček - Odpolední slunce

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vpravo dole J. Holeček, rám.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

6860. Odpolední slunce
Dražba ukončena:25.01.2017 18:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč