Jaroslav Holeček - Trosky

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole J. Holeček, rám.

1902, Kročehlavy - 1953
Student UMPRUM v Praze (1920-1924; prof. Schusser). Současně studuje profesoru na Karlově univerzitě. Věnoval se zejména krajinářství a často tvořil a vystavoval na Slovensku.

Pozn.: Rám poškozen.

6080. Trosky
Dražba ukončena:27.10.2016 18:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 25.10.2016 23:20:39 1674