Jaroslav Holeček - Hradčany

Olej na plátně, 66x96 cm, signováno vpravo dole J. Holeček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

14591. Hradčany
Dražba ukončena:29.11.2017 20:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč