Jaroslav Holeček

305759. Pohled na Pražský hrad

popis: Olej na plátně, 66x96 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953
Student UMPRUM v Praze (1920-1924; prof. Schusser). Současně studuje profesoru na Karlově univerzitě. Věnoval se zejména krajinářství a často tvořil a vystavoval na Slovensku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17.000 Kč.

dražba ukončena: 06.08.2020 20:14:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 800 Kč