Jaroslav Holeček - Pohled na Pražský hrad

Olej na plátně, 66x96 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

305759. Pohled na Pražský hrad
Dražba ukončena:06.08.2020 20:14:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč