Jaroslav Holeček

61638. Praha od Zámeckých schodů

popis: Olej na plátně, 67x97 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953
Student UMPRUM v Praze (1920-1924; prof. Schusser). Současně studuje profesoru na Karlově univerzitě. Věnoval se zejména krajinářství a často tvořil a vystavoval na Slovensku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17.000 Kč.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč