Jaroslav Holeček - Selský povoz na cestě

Olej na kartonu, 70x94 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba v místě poškozena.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

308845. Selský povoz na cestě
Dražba ukončena:04.06.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč