Jaroslav Holeček - Vázání snopů

Olej na plátně, 66x96 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

24972. Vázání snopů
Dražba ukončena:28.11.2018 19:53:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč