Jaroslav Holeček - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 48x65 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

o autorovi: 1902, Kročehlavy - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

24883. Výhled do kraje
Dražba ukončena:28.11.2018 18:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč