Jaroslav Kutman - Na břehu jezera

Olej na plátně, 46x64 cm. Signováno vpravo dole Kutman. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

35477. Na břehu jezera
Dražba ukončena:26.09.2019 22:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč