Jaroslav Mathauser - Srnky

Olej na kartonu, 46x63 cm, signováno vlevo dole J. Mathauser, rám.

1881, Praha
Student večerních kursů UMPRUM v Praze. Poté se učil na AVU (1900-1904; prof. Rudolf z Ottenfeldu).

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5750. Srnky
Dražba ukončena:29.09.2016 22:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč