Jaroslav Panuška - připsáno - Zimní nálada

Olej na kartonu, 29x39 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám, i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

23513. Zimní nálada
Dražba ukončena:31.10.2018 18:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč