Jaroslav Peregrin Kloc

307684. Kytice ve váze

popis: Olej na kartonu, 63x49 cm. Signováno vlevo dole Kloc. Nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

dražba ukončena: 27.02.2021 20:19:24

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč