Jaroslav Peregrin Kloc

307402. Pod hlučínským kopcem o žních (Měnín na Moravě)

popis: Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vpravo dole J. Kloc. Nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

dražba ukončena: 24.01.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč