Jaroslav Peregrin Kloc - Pod hlučínským kopcem o žních (Měnín na Moravě)

Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vpravo dole J. Kloc. Nerámováno.

o autorovi: 1894 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

307402. Pod hlučínským kopcem o žních (Měnín na Moravě)
Dražba ukončena:24.01.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč