Jaroslav Peregrin Kloc

306714. Polní práce

popis: Olej na kartonu, 49x60 cm. Signováno vpravo dole Kloc 1944. Nerámováno.

pozn.: V krajích poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

zbývá: 2 dnů, 22 hodin

konec dražby: 27.11.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen