Jaroslav Peregrin Kloc

306431. Ráno na statku

popis: Olej na kartonu, 27x44 cm. Signováno vpravo dole Kloc. Nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

zbývá: 3 dnů, 4 hodin

konec dražby: 24.10.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 17.10.2020 18:57:02 3845